poniedziałek, 5 grudnia 2016

Kalendarz Adwentowy "Dobrze nam Razem" - dzień 6


Mikołaj! Z zamieszczonego dzisiaj cytatu wynika, że niektórzy dość wcześnie zderzają się z twardą rzeczywistością. Może to mało romantyczne, i nie najlepiej wygląda w Adwentowym Kalendarzu, ale Mikołaj nie istnieje.
Dokładniej to istnieje wielu Mikołajów, jeden szczególnie medialny w Laponii, inni gdzie indziej, ale oni nie przynoszą prezentów (niestety). Nie istnieje ten, którzy podrzuca ludziom prezenty kiedy są wystarczająco grzeczni. Legenda o świętym Mikołaju opowiada o człowieku, który rozdał biednym cały swój majątek. Zrobił to, bo nie wierzył w świętego Mikołaja, tylko sam zabrał się za robotę. Nieźle mu poszło, tak nieźle, że wspominamy to do dziś.
Bądź jak Mikołaj! Daj to, co masz - swój czas, zaangażowanie w związek.
Jeśli chcesz, aby Twoi bliscy dostali rano prezent od świętego Mikołaja, musisz sam, czy sama się za to zabrać. Do dzieła więc!

  • zadanie na dziś - zacznij dzień (6 grudnia) od wręczenia prezentu, który dzisiaj przygotowałeś/przygotowałaś (jeśli prezent jeszcze przygotowany nie jest, nie wpadaj w rozpacz, nie myśl, że znów zawaliłeś/zawaliłaś, tylko szybko przygotuj jakiś fajny). Pamiętaj, że ma on, ten prezent, wyrażać Twoją miłość i zaangażowanie. Potem spraw aby było już tylko lepiej :). Zadbaj o to, aby był to naprawdę dobry dzień. Może zrób coś pysznego, może gdzieś idźcie, może posiedźcie chociaż chwilkę razem. Udanych mikołajek!

Dobre myśli - dziś napisz, przypomnij, o najfajniejszym prezencie, jaki dostałeś/dostałaś od Ukochanej/Ukochanego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz