czwartek, 8 grudnia 2016

Kalendarz Adwentowy "Dobrze nam Razem" - dzień 9


Dzisiaj o odpoczynku. Kiedy ostatni raz spędziliście czas wspólnie na tym, co naprawdę lubicie? Tylko Wy we dwoje. co najmniej jeden dzień. Bez innych, bez dzieci, nawet bez psa czy kota. Tylko JA I TY. MY. I nie na sprzątaniu domu, koniecznej podróży czy czymś podobnym. 
W ważne dla nas rzeczy inwestujemy nasz czas. Nie ma od tego ucieczki. Jeśli chcesz dobrze jeździć na nartach - musisz poświęcić czas, jeśli chcesz nauczyć się jakiegoś języka - tak samo. Skąd pomysł, że nauczymy się siebie nawzajem nie poświęcając czasu? To w tym czasie właśnie zdobywamy siły, poznajemy się, zaprzyjaźniamy, zdobywamy wzajemne zaufanie i dzięki takim chwilom... możemy później stanąć do walki kiedy nadchodzą te gorsze :).

  • zadanie na dziś: zaplanuj przynajmniej jeden wspólny dzień w najbliższym czasie. Jasne, że może nie uda się Wam spędzić fajnie dzisiejszego popołudnia, bo macie już inne plany, pracę i w ogóle mnóstwo zajęć. Nie o to chodzi. Zaplanuj jakiś jeden dzień, w rozsądnym, ale możliwie krótkim terminie, który spędzicie dokładnie tak, jak lubi Twoja Ukochana/Twój Ukochany. Wpisz datę w kalendarz jako "sztywny termin" i zrealizuj swoje plany kiedy nadejdzie.

Dobre myśli - dzisiaj napisz o rzeczach, które lubisz robić wspólnie z Twoją Ukochaną/ Twoim UkochanymBrak komentarzy:

Prześlij komentarz